Místo konání

Clarion Congress Hotel Olomouc
Jeremenkova 36
779 00 Olomouc
www.clarioncongresshotelolomouc.com

Clarion Congress Hotel Olomouc se nachází v těsné blízkosti vlakového nádraží a nedaleko centra města. Vše máte vzdálené jen pár minut. Barokní centrum moravské metropole, restaurace, obchody a další oblíbené turistické cíle jen čekají, až je objevíte.

Jak se dostat do hotelu

Příjezd vlakem

Vlakové nádraží se nachází přímo naproti hotelu. Stačí jen přejít ulici asi 2 minuty pěší chůze (160 m).

Příjezd autobusem

Hlavní autobusové nádraží se nachází rovněž nedaleko. Možnost využití městské hromadné dopravy (přibližně 6 minut) na zastávku Olomouc, hlavní nádraží nebo pěší chůze, která trvá přibližně 14 minut (1,1 km).

Příjezd z Prahy nebo Brna

Z Dálnice D1, exit 230 směr Olomouc/Ostrava, exit E442/E462 směr Ostrava, exit 276 směr Holice. Na první velké světelné křižovatce (na levé straně se nachází Hornbach) zabočte doleva. Na prvním exitu na mostě zabočte doprava, na kruhovém objezdu jeďte rovně. Na světelné křižovatce pokračujte rovně. Vjezd do hotelových garáží se nachází po pravé straně. Parkovat můžete v hotelových podzemních garážích. Maximální výška auta pro vjezd je 2,4 m. Z bezpečnostních důvodů do garáží nemohou auta na CNG a LPG. V takovém případě je možné parkovat v okolních ulicí. U hotelu je zastávka tramvají Hlavní nádraží.

Příjezd z Ostravy

Z dálnice D1 zvolte exit 281. Za autobusovým nádražím se po levé straně nachází most. Na prvním exitu na mostě zabočte doprava, na kruhovém objezdu jeďte rovně. Dále na světelné křižovatce pokračujte rovně. Vjezd do hotelových garáží po pravé straně. Maximální výška auta pro vjezd je 2,4 m. Z bezpečnostních důvodů do garáží nemohou auta na CNG a LPG. V takovém případě je možné parkovat v okolních ulicí. U hotelu je zastávka tramvají Hlavní nádraží.