Partneři a vystavovatelé

Plánek výstavní plochy a rezervace pouze výstavní plochy (bez partnerské pozice) je možná výhradně přes online rezervační systém:

ONLINE REZERVAČNÍ SYSTÉM

Informujeme, že online systémy jsou kompatibilní s prohlížeči Chrome, Mozilla a další, nejsou podporovány Internet Explorer.

V případě jakýchkoliv dotazů týkajících se podmínek partnerství a výstavy se neváhejte prosím obrátit na:

Lucie Vavra
Industry Liaison Officer

E-mail: vavra@guarant.cz
Telefon: +420 607 018 401

GUARANT International spol. s r.o.
Českomoravská 19
190 00 Praha 9

 

 

PLATINOVÝ PARTNER
 


Novartis mění budoucnost medicíny s cílem zlepšit a prodloužit lidské životy. Jako globální farmaceutická společnost používáme inovativní vědecké postupy a digitální technologie k vytváření nových způsobů léčby v oblastech, kde je největší společenská potřeba a řadíme se mezi přední světové společnosti, které investují do vlastního výzkumu a vývoje. Naše léčivé přípravky užívá více než 1 miliarda lidí po celém světě. Globálně zaměstnáváme přes 110 tisíc lidí. Více informací najdete na www.novartis.com.

 

 


Roche je největší biotechnologickou společností na světě se skutečně specializovanými léčivými přípravky pro oblast onkologie, imunologie, infekčních onemocnění, oftalmologie a onemocnění centrálního nervového systému. Současně je také světovou jedničkou v in vitro diagnostice a tkáňové diagnostice nádorů a má významnou pozici v oblasti péče o pacienty s diabetem. Jedinečné spojení diagnostiky a farmaceutického výzkumu činí ze společnosti Roche vedoucího představitele personalizované zdravotní péče. Roche každoročně investuje do výzkumu téměř 12 miliard dolarů. Více informací najdete na www.roche.cz.

 

 

 

ZLATÝ PARTNER
 

MERCK je vědecká a technologická společnost s více než 350letou historií. V oboru neurologie poskytuje a hledá medicínská řešení pro pacienty s roztroušenou sklerózou. Merckgroup.com, Medimerck.cz.

 

Sanofi je vedoucí globální farmaceutická společnost. Objevuje, vyvíjí a distribuuje terapeutická řešení za účelem zlepšení života každého jednotlivce. Sanofi působí v oblasti zdravotní péče a staví na sedmi růstových platformách: diabetes, vakcíny, inovativní léky, vzácná onemocnění, volně prodejné léky, rozvíjející se trhy a zdraví zvířat.

V roce 2011 byla ke skupině Sanofi připojena firma Genzyme, jedna z vedoucích světových biotechnologických společností, sdílející společný zájem o zlepšování kvality života pacientů a jejich rodin.

Sanofi Genzyme se stala synonymem hluboké znalosti v oblasti vzácných genetických onemocnění, označovaných jako lyzosomální střádavá onemocnění (LSD). LSD zůstává i dnes středem zájmu naší společnosti, zároveň jsme však rozšířili záběr naší činnosti i na léčbu roztroušené sklerózy, dalších vzácných onemocnění a onemocnění v oblastech imunologie a onkologie.

V souladu s našimi závazky vůči pacientům a jejich rodinám usilujeme o rozvíjení silných vztahů s pacientskými komunitami. Sledujeme jejich pohledy a stanoviska, abychom důkladně porozuměli jejich potřebám. Tato spolupráce nám ukazuje cestu v pokračující snaze posouvat hranice rozvoje medicíny a technologií a vyvíjet nové a lepší terapie v oblastech, ve kterých dosud žádná léčba není k dispozici.

 

 

 

STŘÍBRNÝ PARTNER
 

Iniciativa Angels

Naše poslání je jednoduché. Zvýšit počet pacientů léčených v nemocnicích s iktovými centry a optimalizovat kvalitu léčby ve všech existujících iktových centrech. Budujeme globální komunitu iktových center a nemocnic s iktovými centry a naším každodenním cílem je zlepšit kvalitu léčby každého pacienta s CMP. Podpořte nás při dosahování těchto cílů a připojte se k Iniciativě Angels. Dejte životu šanci.

Více informací o Iniciativě Angels najdete na https://cz.angels-initiative.com/.

 

Společnost Biogen jako jedna z prvních globálních biotechnologických společností byla založena v roce 1978 skupinou vizionářských vědců, mezi nimiž byli i dva nositelé Nobelovy ceny profesor Phillip Sharp a a biochemik Walter Gilbert.

Společnost Biogen se zaměřuje na inovativní vědecký výzkum, jehož cílem jsou v posledním desetiletí závažná neurologická onemocnění, jako roztroušená skleróza, Alzheimerova choroba, Parkinsonova nemoc či spinální muskulární atrofie.

Společnost Biogen má rozsáhlé portfolio léků pro léčbu roztroušené sklerózy. V současnosti slouží pacientům čtyři léky zpomalující tuto nemoc a jedna léčba je zaměřena na zmírnění symptomů. Celosvětově je více než jeden ze tří pacientů s roztroušenou sklerózou léčen přípravkem společnosti Biogen. Nový výzkum v oblasti roztroušené sklerózy se nyní zaměřuje na remyelinizaci poškozených nervů.

Více informací a kontaktní údaje najdete na www.biogen.com.cz (Biogen-73971, září 2020).

 

Wörwag Pharma GmbH & Co. KG je farmaceutická společnost s dceřinými společnostmi po celém světě. Společnost vyvíjí a prodává biofaktorové přípravky. Mezi biofaktory patří např. vitamíny, minerály a stopové prvky.

Sortiment výrobků Wörwag Pharma zahrnuje jak přípravky na předpis, tak i volně prodejné výrobky a doplňky stravy. Většina produktů, které se prodávají výhradně v lékárnách, se používá k léčbě diabetických komorbidit, např. neuropatie (poškození nervů), ale i kardiovaskulárních a neurologických onemocnění.

Naše mise: Díky vysoce účinným řešením umožňujeme lidem, kterým záleží na jejich zdraví, prevenci a léčbu civilizačních chorob.

Naše deklarace: V našich základních terapeutických oblastech, jako jsou např. diabetické komorbidity a neuralgie, jsme pro naše cílové skupiny tím, koho si vybaví na prvním místě. Naše řešení jsou přínosem pro pacienta. Lékaři a lékárníci oceňují naši spolehlivost a schopnosti. Přinášíme na trh úspěšné inovace a působíme po celém světě.

Naše hodnoty:

  • Odpovědnost.
  • Orientace na výsledky.
  • Orientace na zákazníka.
  • Radost z vlastní práce.

 

 

 

BRONZOVÝ PARTNER
 

AbbVie je mezinárodní biofarmaceutická společnost zaměřená na výzkum a vývoj inovativních léků v oblastech s vysokou medicínskou potřebou. Jejím posláním je pomocí získaných znalostí, motivovaných zaměstnanců a unikátního přístupu k inovacím zásadním způsobem zlepšovat životy pacientů v několika terapeutických oblastech: v imunologii, onkologii, neurovědách, péči o oči, virologii, ženském zdraví a gastroenterologii. Kromě toho také nabízí produkty a služby v rámci portfolia Allergan Aesthetics. Celosvětově působí ve více než 70 zemích a zaměstnává přes 47 000 lidí. V České republice se AbbVie dlouhodobě řadí mezi nejlepší zaměstnavatele oceněné ve studii Kincentric Best Employer. Více na www.abbvie.cz.

 

Generická indická farmaceutická společnost založená v roce 1977 Graciasem Saldanhou, který ji pojmenoval po svých synech Glenovi a Markovi. Je zaměřená na oblasti neurologie, psychiatrie, alergologie, pneumologie, onkologie, kardiologie, a OTC přípravků. Vlastní výrobní závod je v České republice ve Vysokém Mýtě a v zahraničí má 11 výrobních závodů (USA, Švýcarsko, Argentina, Indie). Vlastní výzkumný závod je ve Švýcarsku. Patří k předním farmaceutickým firmám v Indii.

 

Engineering the extraordinary
Průlomová řešení zdravotnické technologie pro nejsložitější a nejnáročnější podmínky. Inspirující naděje a nové možnosti pro lidi na celém světě.

Pomáháme léčit více než 70 nejsložitějších a nejnáročnějších zdravotních problémů na světě. Ne pro jednoho, ale pro mnohé. Ne jednoho dne, ale dnes. Spojením dat, umělé inteligence a hlubokých znalostí lidského těla vytváříme něco ještě mimořádnějšího. Posílením, prodloužením a záchranou životů obnovujeme naději a možnosti.

 

Společnost Pfizer je přední světová biofarmaceutická společnost založená na výzkumu a vývoji vlastních léků. Od svého založení v roce1849 sídlí v New Yorku, USA. Účel a smysl naší existence je přinášet průlomové léky, které mění životy pacientů. Vyvíjíme nové, inovativní léky, včetně léků biologických a vakcín. Naše léky jsou dostupné po celém světě. V ČR působí společnost Pfizer od roku 1993. Uvádíme zde na trh léčivé přípravky z oblasti onkologie, kardiologie, neurologie, revmatologie, gastroenterologie, antibiotika, léky na vzácná onemocnění, vakcíny a mnohé jiné. Informace o našich produktech jsou dostupné na www.pfizer.cz v sekci VPOIS (Veřejně přístupná odborná informační služba).

 

Společnost Teva si zakládá na tom, že veškeré naše úsilí je směřováno k lidem. Silné globální základy, efektivní využití naší velikosti i rozsahu působnosti nám pomáhají usnadnit přístup ke kvalitním zdravotním řešením milionům lidí po celém světě, aby mohli vést lepší a zdravější život. Vyvíjíme a vyrábíme cenově dostupná kvalitní generická léčiva, originální a biofarmaceutické přípravky se zaměřením na CNS, dýchací ústrojí či onkologii a aktivní účinné látky ve 74 výrobních závodech světa, včetně závodu v Opavě. V našem portfoliu je aktuálně více než 1 800 molekul.

 

 

 

PARTNER
 

 

 

 

PARTNER NAVIGACE
 

 

 

 

PARTNER ŠŇŮREK A PROPISEK
 

 

 

 

PARTNER JMENOVEK
 

 

 

 

 

PARTNER WI-FI A MOBILNÍ APLIKACE