Partneři a vystavovatelé

Plánek výstavní plochy a rezervace pouze výstavní plochy (bez partnerské pozice) je možná výhradně přes online rezervační systém:

ONLINE REZERVAČNÍ SYSTÉM

Informujeme, že online systémy jsou kompatibilní s prohlížeči Chrome, Mozilla a další, nejsou podporovány Internet Explorer.

V případě jakýchkoliv dotazů týkajících se podmínek partnerství a výstavy se neváhejte prosím obrátit na:

Lucie Vavra
Industry Liaison Officer

E-mail: vavra@guarant.cz
Telefon: +420 607 018 401

GUARANT International spol. s r.o.
Českomoravská 19
190 00 Praha 9

 

 

PLATINOVÝ PARTNER
 

Novartis mění budoucnost medicíny s cílem zlepšit a prodloužit lidské životy. Jako globální farmaceutická společnost používáme inovativní vědecké postupy a digitální technologie k vytváření nových způsobů léčby v oblastech, kde je největší společenská potřeba a řadíme se mezi přední světové společnosti, které investují do vlastního výzkumu a vývoje. Naše léčivé přípravky užívá více než 1 miliarda lidí po celém světě. Globálně zaměstnáváme přes 110 tisíc lidí. Více informací najdete na www.novartis.com.

 

 

 

STŘÍBRNÝ PARTNER
 

Iniciativa Angels

Naše poslání je jednoduché. Zvýšit počet pacientů léčených v nemocnicích s iktovými centry a optimalizovat kvalitu léčby ve všech existujících iktových centrech. Budujeme globální komunitu iktových center a nemocnic s iktovými centry a naším každodenním cílem je zlepšit kvalitu léčby každého pacienta s CMP. Podpořte nás při dosahování těchto cílů a připojte se k Iniciativě Angels. Dejte životu šanci.

Více informací o Iniciativě Angels najdete na https://cz.angels-initiative.com/.

 

Společnost Biogen jako jedna z prvních globálních biotechnologických společností byla založena v roce 1978 skupinou vizionářských vědců, mezi nimiž byli i dva nositelé Nobelovy ceny profesor Phillip Sharp a a biochemik Walter Gilbert.

Společnost Biogen se zaměřuje na inovativní vědecký výzkum, jehož cílem jsou v posledním desetiletí závažná neurologická onemocnění, jako roztroušená skleróza, Alzheimerova choroba, Parkinsonova nemoc či spinální muskulární atrofie.

Společnost Biogen má rozsáhlé portfolio léků pro léčbu roztroušené sklerózy. V současnosti slouží pacientům čtyři léky zpomalující tuto nemoc a jedna léčba je zaměřena na zmírnění symptomů. Celosvětově je více než jeden ze tří pacientů s roztroušenou sklerózou léčen přípravkem společnosti Biogen. Nový výzkum v oblasti roztroušené sklerózy se nyní zaměřuje na remyelinizaci poškozených nervů.

Více informací a kontaktní údaje najdete na www.biogen.com.cz (Biogen-73971, září 2020).