Partneři a vystavovatelé

Plánek výstavní plochy a rezervace pouze výstavní plochy (bez partnerské pozice) je možná výhradně přes online rezervační systém:

ONLINE REZERVAČNÍ SYSTÉM

Informujeme, že online systémy jsou kompatibilní s prohlížeči Chrome, Mozilla a další, nejsou podporovány Internet Explorer.

V případě jakýchkoliv dotazů týkajících se podmínek partnerství a výstavy se neváhejte prosím obrátit na:

Lucie Vavra
Industry Liaison Officer

E-mail: vavra@guarant.cz
Telefon: +420 607 018 401

GUARANT International spol. s r.o.
Českomoravská 19
190 00 Praha 9

 

 

PLATINOVÝ PARTNER
 


Novartis mění budoucnost medicíny s cílem zlepšit a prodloužit lidské životy. Jako globální farmaceutická společnost používáme inovativní vědecké postupy a digitální technologie k vytváření nových způsobů léčby v oblastech, kde je největší společenská potřeba a řadíme se mezi přední světové společnosti, které investují do vlastního výzkumu a vývoje. Naše léčivé přípravky užívá více než 1 miliarda lidí po celém světě. Globálně zaměstnáváme přes 110 tisíc lidí. Více informací najdete na www.novartis.com.

 

 


Roche je největší biotechnologickou společností na světě se skutečně specializovanými léčivými přípravky pro oblast onkologie, imunologie, infekčních onemocnění, oftalmologie a onemocnění centrálního nervového systému. Současně je také světovou jedničkou v in vitro diagnostice a tkáňové diagnostice nádorů a má významnou pozici v oblasti péče o pacienty s diabetem. Jedinečné spojení diagnostiky a farmaceutického výzkumu činí ze společnosti Roche vedoucího představitele personalizované zdravotní péče. Roche každoročně investuje do výzkumu téměř 12 miliard dolarů. Více informací najdete na www.roche.cz.

 

 

 

ZLATÝ PARTNER
 

MERCK je vědecká a technologická společnost s více než 350letou historií. V oboru neurologie poskytuje a hledá medicínská řešení pro pacienty s roztroušenou sklerózou. Merckgroup.com, Medimerck.cz.

 

 

 

STŘÍBRNÝ PARTNER
 

Iniciativa Angels

Naše poslání je jednoduché. Zvýšit počet pacientů léčených v nemocnicích s iktovými centry a optimalizovat kvalitu léčby ve všech existujících iktových centrech. Budujeme globální komunitu iktových center a nemocnic s iktovými centry a naším každodenním cílem je zlepšit kvalitu léčby každého pacienta s CMP. Podpořte nás při dosahování těchto cílů a připojte se k Iniciativě Angels. Dejte životu šanci.

Více informací o Iniciativě Angels najdete na https://cz.angels-initiative.com/.

 

Společnost Biogen jako jedna z prvních globálních biotechnologických společností byla založena v roce 1978 skupinou vizionářských vědců, mezi nimiž byli i dva nositelé Nobelovy ceny profesor Phillip Sharp a a biochemik Walter Gilbert.

Společnost Biogen se zaměřuje na inovativní vědecký výzkum, jehož cílem jsou v posledním desetiletí závažná neurologická onemocnění, jako roztroušená skleróza, Alzheimerova choroba, Parkinsonova nemoc či spinální muskulární atrofie.

Společnost Biogen má rozsáhlé portfolio léků pro léčbu roztroušené sklerózy. V současnosti slouží pacientům čtyři léky zpomalující tuto nemoc a jedna léčba je zaměřena na zmírnění symptomů. Celosvětově je více než jeden ze tří pacientů s roztroušenou sklerózou léčen přípravkem společnosti Biogen. Nový výzkum v oblasti roztroušené sklerózy se nyní zaměřuje na remyelinizaci poškozených nervů.

Více informací a kontaktní údaje najdete na www.biogen.com.cz (Biogen-73971, září 2020).

 

 

 

BRONZOVÝ PARTNER
 

Průlomová řešení a zdravotnické technologie pro nejsložitější a nejnáročnější podmínky.

 

 

 

PARTNER