Ubytování

on-line ubytovací formulář

Společnost GUARANT International (dále uvedena jako sekretariát sjezdu) byla ustanovena oficiálním zprostředkovatelem a bude zajišťovat všechny související záležitosti.

Pro účastníky sjezdu je zajištěno ubytování různých kategorií za zvýhodněné ceny v ubytovacích zařízeních v blízkosti hotelu Clarion Congress Hotel Olomouc.

Seznam hotelů

Hotel Cena v Kč
jednolůžkový / dvoulůžkový
Vzdálenost od místa
konání akce

4 ☆☆☆☆

Clarion Congress Hotel Olomouc ☆☆☆☆ pouze pro sponzory místo konání
Prachárna Park Hotel Olomouc ☆☆☆+ 1 450 / 1 780 11 minut autem
(5,6 km pěšky)

3 ☆☆☆

Palác ☆☆☆ 1 380 / 1 540 6 minut autem
(1,2 km pěšky)

Všechny výše uvedené ceny jsou za pokoj a noc včetně snídaně, 10 % DPH a místního poplatku. V případě, že by před začátkem sjezdu nastala změna sazby DPH nebo místního poplatku, sekretariát sjezdu automaticky změní cenu Vašeho ubytování a následně Vás bude o této změně písemně informovat.

Poznámka: Cena ubytování není zahrnuta v registračním poplatku.

Skupinové rezervace

Pro skupinové rezervace kontaktujte prosím sekretariát sjezdu na e-mailové adrese csns2021@guarant.cz.

Jak si rezervovat ubytování

K rezervaci ubytování využijte prosím On-line ubytovací formulář

On-line ubytovací formulář je přístupný pouze s heslem. Jednoduše vyplňte prosím formulář s osobními údaji a heslo Vám bude automaticky zasláno. Vaše heslo je totožné pro všechny on-line formuláře.

Požadavky na rezervace budou zpracovávány v pořadí, v jakém budou na sekretariát sjezdu přicházet. Vzhledem k velké poptávce a skutečnosti, že množství pokojů je limitováno, rezervujte si ubytování co nejdříve.

Potvrzení ubytování

Aby byla Vaše rezervace garantována, je nutno obratem uhradit částku za celý pobyt. Následně po obdržení platby za ubytování Vám bude Vaše rezervace potvrzena e-mailem.

Neobdržíme-li platbu do data splatnosti uvedeného na Vaší faktuře, rezervace bude automaticky zrušena.

Další náklady spojené s pobytem (televize, minibar, parkovné atd.) musí být zaplaceny účastníkem při odjezdu z hotelu na hotelové recepci. Hotel může po účastníkovi požadovat garanci těchto dalších nákladů formou autorizace na platební kartě při příjezdu na recepci nebo formou složení depozitu v hotovosti.

Zrušení ubytování, změny a vrácení úhrady za ubytování

Všechny změny týkající se rezervace ubytování, nebo její případné zrušení musí být zaslány písemně na sekretariát sjezdu e-mailem csns2021@guarant.cz.

V případě zrušení akce z vyšší moci si GUARANT International vyhrazuje právo účtovat manipulační poplatek.

Případné vrácení úhrad bude řešeno po skončení sjezdu.

Prosíme účastníky sjezdu, aby v případě jakýchkoliv změn nekontaktovali samotný hotel, ale obraceli se výhradně na sekretariát sjezdu, který veškeré změny vyřizuje.

Storno podmínky

V případě zrušení, zkrácení termínu hotelové rezervace a nedojezdu budou platit následující storno podmínky:

Termín zrušení rezervace Storno poplatek
do 24. října 2021 bez storno poplatku, pouze manipulační poplatek 150 Kč
od 25. října do 10. listopadu 2021 50 % storno poplatek ze zrušeného ubytování
od 11. listopadu do 18. listopadu 2021 80 % storno poplatek ze zrušeného ubytování
od 19. listopadu včetně nedojezdu 100 % z celkové ceny ubytování

V případě nedojezdu bude Vaše rezervace držena do 12.00 následujícího dne, poté bude Vaše rezervace zrušena. Informujte proto, prosím, sekretariát sjezdu o případné změně Vašeho příjezdu v dostatečném časovém předstihu.

Platební podmínky

1. Platební karta

Pro platbu platební kartou můžete využít On-line platební systém. Systém je dostupný s heslem, které bylo zasláno na Váš email během registračního procesu a akceptuje platební karty MasterCard/Eurocard, Visa a Diners Club.

2. Bankovní převod

Bankovní údaje s desetimístným variabilním symbolem Vám budou automaticky zaslány po vyplnění ubytovacího formuláře. Platby bez tohoto symbolu nemohou být identifikovány a ubytování nebude potvrzeno.

Platba bankovním převodem je možná do 16. listopadu 2021. Po tomto termínu přijímáme pouze platby platební kartou pro­střed­nic­tvím On-line platebního systému.

Daňový doklad

Daňový doklad Vám bude zaslán e-mailem do 14 dnů od přijetí platby.